Szukaj w serwisie

Turniej Tenisa Stołowego 2014 - GALERIA

Turniej tenisa i jubileusz

            W roku Jubileuszu XV-lecia działalności Stowarzyszenia Rozwoju Inicjatyw Świerkle odbył się kolejny – XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Świerklach (sobota i niedziela 22 – 23 luty 2014 r.). Impreza wspólna inicjatora turniejów – SRI Świerkle i współorganizatora, obecnie wiodącego – LZS GROM Świerkle, podobnie jak w poprzednich latach wzbudziła spore zainteresowanie, zgłosiło się prawie 50 zawodników, którzy zmagali się w dwudniowych rozgrywkach w Sali Wiejskiej w Świerklach.

            W poszczególnych kategoriach miejsce premiowane zajęli:

szkoła podstawowa - I m. Jakub Koziol, II Michał Kulik, III Łukasz Gross,

gimnazjum – I m. Aleksander Wrzosek, II Mateusz Kupka, III Michał Klimek

młodzież i dorośli - I m. Krzysztof Langhamer, II Patryk Spyra, III  Damian Wieczorek

oldboye – I m. Jarosław Kubica, II Wojciech Krzyżanowski, III Roman Białek

debel rodzinny – I m. Krzysztof i Denis Langhamer, II Artur i Michał Klimek, III Nikola i Bernard Kałuża. Za dziarską postawę został wyróżniony Lukas Janus z Zagwiździa.

            Zajmujących miejsce „na pudle” dekorowali przedstawiciele organizatorów: Józef Moczko – prezes SRI Świerkle, Bernard Kałuża – prezes LZS GROM Świerkle i Jan Chmiel – skarbnik „GROMU”.

            Komisja sędziowska działała w składzie: Norbert Komor – przewodniczący oraz Jan Chmiel i Rudolf Rippel – członkowie. Sędziami przy stołach byli: Tomasz Komor, Kamil Kondradzki, Łukasz Kornek i Sebastian Wolik.

Zawodnicy przybyli z Bierdzan, Brynicy, Chróścic, Czarnowąs, Dobrzenia Wielkiego, Kup, Łubnian, Masowa, Pokoju, Rokitnicy, Rybnej, Świerkli, Wierzchów i Zagwiździa.

            Organizatorzy gratulują zwycięzcom, dziękują wszystkim uczestnikom turnieju, wszystkim którzy wspomogli turniej, pomogli w jego przygotowaniu i przeprowadzeniu oraz Urzędowi Gminy Dobrzeń Wielki za pokrycie kosztów zakupu nagród.

 

                                                                       J. Moczko – Świerklanin